آموزش لومیون-آموزش متریال های لومیون lumion

آموزش لومیون-آموزش متریال های لومیون lumion

چکیده :

دانلود فیلم های آموزش متریال ها و تنظیمات متریال سازی در لومیون, با تمام متریال های واقعی لوموین آشنا یاد بگیرید تا هر متریالی را در لومیون بسازید...

متریال سازی در لومیون بسیار حرفه ی و با کیفیت انجام می شود و در حین حال بسیار ساده و تنظیمات آسانی دارد و هر متریالی را می توانید با همین تنظیمات بسازید. و همچنین لومیون داری کتاب خانه بزرگی از متریال های آماده دارد که انواع متریال های طبیعی,متریال های داخل ساختمان,متریال های بیرونی,متریال های انواع سنگ ها,شیشه ها,آجرچینی,چوب,فلزات,پارچه,چرم,گیاهان,آب,کاشی,و کلی متریال آماده وجود دارد که می توانید از همین متریال ها استفاده کنید و یا این متریال ها را ویرایش و متریال جدیدی بسازی به طور کلی متریال سازی در لومیون ساده ترین کار است  زمان بیشتری از شما نخواهد گرفت. و این فیلم های آموزشی که خود سایت لومیون منتشر کرده به توضیح و آموزش متریال سازی در لومیون پرداخته است می توانید دانلود و استفاده کنید.این آموزشهای متریال سازی و آموزش تنظیمات متریال ها است که شامل 24 ویدئو آموزش ساخت متریال لومیون است.

با این آموزش ها می توانید به راحتی به متریال های لومیون تسلط داشته باشیند و هر متریال واقعی را در لومیون بسازید.آموزش متریال سازی و ساخت متریال های لوموین و تنظیمات متریال های لومیون را یاد بگیرید. تا هر متریال واقعی را بسازید.شما می توانید به راحتی آموزش متریال های لومیون را با حجم 200 مگابایت رایگان دانلود کنید.

پسورد فایل: grass3d.com

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

اگر میخواهید آخرین پیشنهادات ما را در ایمیل شخصی خود دریافت کنید در خبرنامه ما عضو شوید.

پشتیبانی