آموزش تاریخ معماری معاصر و جهان با نگاه طراحی معماری (فصل اول)

آموزش تاریخ معماری معاصر و جهان با نگاه طراحی معماری (فصل اول)

چکیده :

این پکیچ: آموزش تاریخ معماری معاصر و جهان با نگاه طراحی معماری(فصل اول)

تهیه کننده: به قلم تحلیل ویدیویی مهندس احسان اسکندری

محتویات پکیج: کتاب-3 عدد DVD و 100 صفحه جزوه با عکسهای رنگی

برای خرید این محصول از قسمت پایین صفحه, خرید نسخه پستی را بزنید.برای اولین بار تمام مکاتب معماری و آثار معماری معماران بزرگ هر مکتب با نگاه طراحی معماری توسط تیم معماری احسان اسکندری به صورت کاملا ویدیویی  ترجمه، تحلیل و بررسی شده است. استفاده از تمام منابع ترجمه شده و منابع اصلی هر مکتب و هر اثر فاخر معماری قدرت تحلیل این پکیج ویدیو آموزشی را دو چندان کرده است که مفتخر به دریافت تاییدیه تمامی مدیر گروهها و اساتید بنام معماری دانشگاههای سراسری و آزاد شده است.


من احسـان اسـکندری مفتخر به خـلق پکیچ ویدیویی گام آخر طراح شدن پس ازسالها بررسی در میان هزاران دانشـجو و فارغ التحصیل و حتی کارمندان وکسانی که به نوعی دارای مدرکی درزمینه معماری هستند، دغدغه اصلی را در عدم دانش کافی این عزیزان از تاریخ معمــاری و عدم تسلط بر آثار معـماری خلق شده می دیدم که این عامل باعث عدم موفقیت و عدم اعتماد بنفس لازم برای حضور در مقاطع بالاتر و از همه مهمتر حضور در بازار معماری بود. از این رو تصمیم به خلق این پکیج ویدیویی گرفتیــم تا این نیاز دوستان را بر طرف کرده و آنها را با تـمام مـکاتب، معماران و آثار هنری معماران بزرگ آشنا کنیم و با تحلیل این آثار گامی بزرگ برای طراح شدن معماران زیادی را برداریم و خدا را بینهایت شاکرم که در این مسیر مرا در پناه خود حفظ و یاری نمود و موجـبات تولید این پکیج را آماده نمود .

چرا آموزش تاریخ معماری معاصر مهم است؟

بسیاری از دوسـتان معمار خود را میشناسم که در تحلیل و بـیان ایده ضعیف هستند و یا اصلا ایـده ای به ذهن آن ها خطور نمی کند چرا که آنها بر مکاتب معماری مسلط نیـستند, و نمی دانند که...

1-چه باید طراحی کنند؟

2-طرفــدار کدام مکتب باشند؟

3-چه طرحی مناسبه این پلان و دکوراسیون داخلی است؟

4-چه ایــده ای برای این نمای بنا مناسب تر است و چرا؟

5-چکونه باید در مورد طـرحی که برای بنا در نظر گرفتـه اند صحبت کنند؟

6-حتی نمی دانند ایـده خود را چــطور برروی کاغذ بیاورند و با قدرت آن را تحلیل کنند.

7-اصلا آیا ایده ای برای طراحی به ذهن شما می رسد؟؟ یا در اینترنت, منابع معماری و کتابها در حال ورق زدن برای دریافت یک ایده میگردید؟؟

پس از مطالعه و دقت در شیوه طراحی یک مکتب و معـماران آن, همچنین تحلیل خطوط معماری آثار خلق شده, شما براحتی می توانید مکتب طراحی مورد نــظر خود را پیدا کنید. و دیگر می دانید چه می خـواهید طراحی کنید و یا با اصطالح در مسیر دریافت ایده قرار می گیرد .

در پکـیج آموزش تاریخ معماری معاصر شما با تمام مکاتب معـماری آشنا می شوید – مبانی نظــری آنها را به زبانی ساده معرفی می کنیم و با معماران و آثار خلق شده در آن مکتب آشنا میشوید و قدم به قدم به طراح شدن نزدیک میشوید . جسارت و اعتماد به نفس لازم برای تاسیس دفتر معماری خودتون و یا همکاری با طراحان بزرگ را پیدا می کنید چــون دیگر شما صاحب سبـک هستید و بر سبک انتخابی خود پایــدار خواهید بود یا با آگاهی کامل سبک خود را تغییر می دهید و یا انقدر به تسلط و دانش میرسید تا مکــتبی جدید با حرف هایی جدید را به تمام دنیا معرفی کنید .


معرفی پکیج آموزشی تاریخ معماری معاصر و جهان با نگاه طراحی معماری:

1-تحلیل تمام مکاتب معماری و بررسی نظریه ها و دیدگاهها و بررسی آن در سایر رشته های هنر از ادبیات، نمایشنامه، هنر نقاشی، مجسمه سازی تا ساخت فیلم، موسیقی و تئاتر (با استفاده از تمام منابع ترجمه شده و تالیفی تاریخ معماری معاصرغرب ،جهان و ایران و همچنین تمام کتب منتشر شده در زمینه مبانی نظری معماری و همچنین استفاده از تمام مقالات و منابع زبان اصلی)

2-تحلیل مبانی نظری ، اصول معماری و موارد مورد الهام معماران هر مکتب و بررسی دیدگاهها و نظریات آنان و تدریس کامل مبانی نظری معماری در مکتب معرفی شده .

3-معرفی معماران هر مکتب و بررسی خط طراحی معمار با توجه به تحلیل خط ،سطح و حجم اثر خلق شده .

4-تحلیل آثار معماری معماران هر مکتب از اسکیس های اولیه ،نوع نگاه معمار به مکتب، فرایند تبدیل نگرش به خلق اثر و بررسی تمام تحلیل ها و نقد های موجود در جهان بابت اثر خلق شده.

5-تحلیل حجم معرفی شده از معمار طی فرایند تحلیل پلان نهایی، دکوراسیون داخلی، روابط فضایی و تحلیل موشکافانه نمای اثر خلق شده با رویکرد طراحی معماری.


بالابردن قدرت تجسم ذهن:

با توجه به تحلیل ویدیویی مهندس احسان اسکندری و جمع آوری تمامی عکس های هر اثر معماری در جزوه توصیه میشود هر اثر تحلیل شده دو بار به صورت ویدیویی همراه با نکته برداری و اسکیس در جزوه همراه با استاد آنالیز شود و بعد از آن به صورت فایل صوتی اثر تحلیل شده را در ذهنتان تجسم کنید و به همراه استاد تمام ساختار اثر را در ذهنتان تحلیل کنید.(این اقدام یعنی بالابردن قدرت تجسم ذهن عالی ترین رمز موفقیت در معماری و ایده پردازی است).

یک نمونه تدریس در این محصول

موفقیت در کنکور اسکیس معماری:

شما بر تمام مکاتب معماری و تحلیل های آثار معماری مسلط شده اید و روش تحلیل و بیان ایده را فراگرفته اید و درصد کنکور اسکیس به تحلیل و بیان ایده شماست و شما با استفاده از این پکیج ویدیو آموزشی بر تمام تحلیل ها و خط طراحی تمام معماران و نحوه تبدیل نگرش به اثر معماری را آموزش دیده اید شما هم ذهن تجسمی فوق العاده دارید و هم بر تمام تحلیل ها مسلط شده اید.

موفقعیت در کنکور اسکیس معماری


پاسخ به تمامی سوالات و تست های کنکور کارشناسی ارشد و دکتری معماری

 

محتوای این پکیچ آموزش تاریخ معماری معاصر و جهان:
فصل اول: عصر روشنگری-انقلاب صنعتی-مکتب شیکاگو
270 دقیقه تحلیل ویدیو آموزشی به همراه جزوه شامل تمامی عکس های مکتب و اثر تحلیل شده و نکات لازم برای درک بهتر

فصل دوم: رومانتیسم گرایی-هنرها و پیشه ها-هنر نو-آرت دکو-اکسپرسیونیسم-فوتوریسم
300 دقیقه تحلیل ویدیو آموزشی به همراه جزوه شامل تمامی عکس های مکتب و اثر تحلیل شده و نکات لازم برای درک بهتر

ما افتخار داریم و خداوند را سپاسگزاریم که محصول ویدیو آموزشی تاریخ معماری معاصر و جهان  به تایید تمام مدیر گروههای محترم دانشکده های معماری دانشگاههای معتبر ایران رسیده است و با استقبال این عزیزان از این پکیج, ما  را مصمم تر و متعهدتر به ادامه در این مسیر زیبا کرده اند:

1-تاییدیه مدیر گروه معماری دانشکده هنرو معماری دانشگاه تهران جناب آقای دکتر محمودی

2-تاییدیه مدیر گروه معماری دانشگاه هنر تهران جناب آقای دکتر مستغنی

3-تاییدیه مدیر گروه معماری دانشکده معماری دانشگاه شهید بهشتی جناب آقای دکتر حافظی

4-تاییدیه مدیر گروه معماری دانشگاه معماری تبریز دکتر میرغلامی

5-تاییدیه دانشگاه هنر اصفهان جناب آقای دکتر کیان

و... .

دانلود رایگان pdf چرا گام آخر طراح شدن


خریداران این محصول  پشتیبانی 24 ساعته خواهند داشت.

برای تهیه این پکیج فوق العاده بر روی گزینه سبز رنگ زیر "خرید نسخه پستی" کلیک نمایید.

خرید محصول آموزش تاریخ معماری معاصر و جهان با نگاه طراحی معماری (فصل اول)

نکته: ارسال این محصول به سراسر کشور رایگان و تمام هزینه های ارسال آن به عهده معماری Grass3d می باشد.

  • 10 خرداد 1397
  • 1494
  • 0

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

اگر میخواهید آخرین پیشنهادات ما را در ایمیل شخصی خود دریافت کنید در خبرنامه ما عضو شوید.

پشتیبانی